AMAZON PRİME ŞİMDİ TÜRKİYEDE


Amazon prime nedir? Nasıl kayıt olunur? Ne türde hizmetler sunar? Amazon prime’a kayıt olmak mantıklı mıdır?

AMAZON PRİME ŞİMDİ TÜRKİYEDEAMAZON PRİME ŞİMDİ TÜRKİYEDE

AMAZON PRİME NEDİR?

Amazon prime aylık ücret karşılığında amazon şirketi tarafından sunulan bir hizmettir.

AMAZON PRİME’IN AYLIK ÜCRETİ NE KADARDIR?

Amazon prime 30 günlük ücretsiz denemenin ardından aylık 7.90 TL’dir. Bence bu fiyat ülkemize göre ve sunduğu hizmetlere göre aşırı uygun bir fiyattır. Bu aboneliğe katılmak için amazon’un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SUNULAN HİZMETLER NELERDİR?

1- PRİME TESLİMAT

PRİME TESLİMAT

 Bedava,ertesi gün teslimat

Amazon prime üyesiyseniz, alışveriş sepetinizde belirlenen (amazon tarafından seçilen ürünler) ürünler varsa, teslimat adresiniz İstanbul, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Ankara, İzmir, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon ise, ertesi gün teslimat özelliğinden ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Bedava, aynı gün teslimat

Amazon prime üyesiyseniz, teslimat adresiniz İstanbul, Bursa ve Kocaeli’deki seçili ilçeler ise, seçili ürünlerdeki siparişlerinizin tutarı toplam ₺50 ve üzeriyse, alışverişinizi öğlen 12’ye kadar tamamladıysanız, aynı gün teslimat özelliğinden ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

2- PRİME VİDEO

PRİME VİDEO

Popüler filmleri ve ödüllü amazon originals dizilerini, aboneliğiniz sayesinde ek ücret ödemeden istediğiniz cihazdan ister indirerek ister çevrim içi bir şekilde izleyebilirsiniz.

3- PRİME FIRSATLARI 

PRİME FIRSATLARI

Sadece sınırlı süre için indirimli ürünleri herkesten 30 dakika önce görme fırsatı verilir ve sadece prime üyelerine özel büyük fırsatlarından ve indirimlerinden yararlanma şansı verilir.

4- PRİME GAMİNG

PRİME GAMİNG

Her ay oyun içi ganimetlere (seçili oyunlarda araçlar, karakterler, dış görünüşler, güçlendirmeler, ve daha fazlası sizin olur), prime’a özel oyunlar size ücretsiz verilir ve twitch platform’u üzerinden istediğiniz bir yayıncıya bedava 1 aylık abone olma hakkı verilir.

Yorum Yap