Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Üzerinde Ücretsiz Oldu


Beklenen FPS Oyunu Epic Games’de Ücretsiz

   FPS severlerin yakından tanıdığı Gearbox Software tarafından oluşturulan ve birden fazla platform için 2K Games tarafından yayınlanan uzay temalı fps oyunu Borderlands: The Handsome Collection sürümü Epic Games üzerinde ücretsiz oldu.

   Şu anda hala ücretsiz olan bu oyuna 04.06.2020 tarihine kadar Epic Games üzerinden sahip olunabiliyor. Oyunu bir kere almanız kütüphanenizde kalıcı olarak kalması için yeterli olacaktır. Sadece oyun değil bir çok DLC’yi de içinde bulunduran bu paket oyunseverler tarafından beklenen bir koleksiyondu. Yine ilk ücretsiz olduğunda sitede baya yoğunluk oluştu fakat şuan yoğunluk hafiflemiş durumda yani gidip şuan oyunu alabilirsiniz.

   Bu koleksiyon içindeki DLC ve oyunları tek tek aldığımızda Steam Üzerinde 480 TL’ye gelirken paket olarak aldığımız zaman Şuan ki durumda %74 indirimle 124.80 TL’ye alabiliyorsunuz. Bu derece yüksek fiyatlı bir oyun koleksiyonunu kaçırmak istemessiniz, o yüzden vakit kaybetmeden Epic Games’e koşun.

   Oyunu almak için Epic Games sitesine girip kayıt olduktan sonra arama kısmına Borderlands: The Handsome Collection yazıp çıkan oyunu kütüphaneye eklemeniz yeterlidir. Ekleyememe gibi bir hata olursa eğer Epic Games masaüstü uygulamasını yükleyip ordan almayı deneyebilirsiniz, muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Borderlands: The Handsome Collection içeriği:

  • Tek bir pakette beğeni toplamayı başaran BORDERLANDS 2 ve BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL oyunları
  • Her iki oyun için bütün bonus eklenti içeriği, inanılmaz bir fiyattan yüzlerce saatlik oyun ekler.
  • En fazla dört oyuncu için iş birliğine dayalı çevrimiçi oynanış.

   Borderlans nasıl bir oyun derseniz eğlenceli grafik ve karakterlerle FPS severleri ekrana kitlemeyi başaran bir oyun. Oyunda dört ana karakterden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Her karakterin kendine özgü silah ve yetenek(skill) özellikleri var. Kendinize en uygun karakteri seçip oyuna başlayabilirsiniz. Asıl olarak aksiyon tabanlı bir oyun olması rağmen mizah seviyesi de yüksek bir oyun ve grafiklerle birleşince eğlenceli bir oynanış sunuyor oyun severlere.

 Epic Games oyun dağıtmaya devam edecek gibi duruyor bir sonraki oyun 04.06.2020 tarihinde ARK:Survival Evolved oyunu o tarihte isterseniz direk girip alabilirsiniz. Unuturuz diye düşünmeyin o günde o oyun hakkında bir yazı paylaşacağız. ARK: Survival Evolved da eski dinazor çağında geçen bir hayatta kalma oyunu çevrımdışı oynanılabildiği gibi çevrimiçi arkadaşlarla da oynanabilen bir oyun. O oyunu da kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap