En iyi ve güvenilir alışveriş siteleri


Dünya çapında ve yerli olarak en iyi,güvenilir, en çok alışveriş yapılan ve en popüler alışveriş siteleri

Dünya genelinde en iyi alışveriş siteleri


Dünya genelinde güvenilir ve en fazla alışveriş yapılan e-ticaret sitelerini ve bu siteler hakkında kısa bir bilgi vericeğim.

AMAZON

AMAZON

 Amirika Birleşik Devleti merkezli en büyük e-ticaret sitelerinden biridir. Amazon e-ticaret sitesi güvenli bir site olmakla beraber Türkiye de faaliyet göstermektedir. Amazon e-ticaret sitesi ile Elektronik, kişisel bakım, telefon, diz üstü bilgisayar, okul malzemeleri, kitap, mutfak v.b birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Amazon en iyi alışveriş siteleri arasında yer almaktadır. Amazon 5 Temmuz 1994’te Jeff Bezos tarafından kurulmuştur.

Amazon alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın

Aliexpress

Aliexpress

Aliexpress benim de sık kullandığım, güvenle alışveriş yapabileceğiniz ve çoğu ürünü uygun fiyatlara bulabileceğiniz Çin merkezli bir alışveriş sitesidir. Aliexpress de sipariş verdiğiniz ürünler 15-50 gün arasında elinize ulaşmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi konumunuz, satıcının konumu, ürünü sipariş ederken seçtiğiniz kargo yolu v.b durumlardan dolayı değişmektedir. Aliexpress alişveriş sitesinde ihtiyacınız olan bütün ürünleri bulabilirsiniz. Aliexpress hakkında daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz tıklayın.

Aliexpress alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın

Alibaba

Alibaba

Alibaba genellikle toptan alışveriş yapmak isteyenlerin tercihidir. Alibaba 1999 yılında kurulmuş popüler alışveriş sitesidir. Alibaba çevrimiçi e-ticaret sitesi ile istediğiniz ürünü istediğiniz zaman uygun fiyata alabilirsiniz.

Alibaba alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın

Türkiyenin en iyi alışveriş siteleri

Türkiye’de  güvenilir, en fazla alışveriş yapılan ve tanınan e-ticaret sitelerini ve bu siteler hakkında kısa bir bilgi vericeğim.

Hepsiburada

Hepsiburada

Hepsiburada 1998 yılından ihtibaren hizmet veren ve internet üzreinden satış yapan alışveriş sitesidir. Hepsiburada benim de kullandığım ve güvenilir oldunu söyleyebiceğim. Hepsiburada alışveriş sitesinden bilgisayar,telefon,kişisel bakım malzemeleri v.b birçok ürün bulabilirisiniz.

Hepsiburada alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın

GittiGidiyor

GittiGidiyor

Gittigidiyor 13 milyonun üzreinde satış yapmış güvenilir bir alışveriş sitesidir. Gittigidiyor 5 Şubat 2001 yılında , Tolga Kabataş, Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu tarafından kurulmuştur.

Gittigidiyor alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın

n11

n11

n11 güvenilir ve uygun fiyata ürünler bulabileceğiniz alışveriş sitesidir. n11 alışveriş sitesinde yaptığınız her alışveriş için hediye kupon kazanırsınız ve bu kuponlari bir sonraki alışverişde kullanabilirsiniz. Bu yöntem bende n11 de daha fazla alışveriş yapma isteği vermektedir, bence n11’in kupon sistemi üyelerin daha fazla alışveriş yapmasında işey yarıyor gibi.

n11 alışveriş sitesini ziyaret etmek için tıklayın

Yorum Yap