En Kazançlı Kripto Para Madencilik Uygulamaları

En Kazançlı Telefondan Ücretsiz Bitcoin Madenciliği Yapabileceğiniz En Kazançlı Uygulamalar, Android ve İOS (iphone) Telefonlarla Ücretsiz Kripto Para Madenciliği Yapabileceğiniz En İyi Uygulamalar

1. StormGain: Kripto Para Ticaret

StormGain: Kripto Para Ticaret
apps where you can mine free cryptocurrencies

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

StormGain Ref Kodu: BNS49607153

StormGain ücretsiz kazım yapabileceğiniz aynı zamanda daha fazla özelliği bulunan kripto para borsa uygulamasıdır. Uygulamada kazım ile yaptığınız gelir miktarınız 10 USDT'yi geçtiğinde uygulamadaki "TOPLAM BAKİYE" kısmına kazım yaptığınız miktarı çekebiliyorsunuz ardından isterseniz yatırım sayfasından kazım ile elde ettiğiniz geliri katlayabilir ve 55 USDT'ye ulaştığınızda bitcoin, ETH, XRP v.b cüzdanınıza çekim yapabilir veya 55 USDT'yi kazım yaparak biriktirip ardından kripto para cüzdanınıza çekim yapabilirsiniz. Aynı zamanda referans sistemini kullanarak hem siz hem de uygulamaya referans kodunuzla getirdiğiniz üyelerde bu sistemden daha iyi kazanç sağlayabilir. Kazımı her 4 saatte bir başlatmalısınız.

2. Cloud Earning PHT

Cloud Earning PHT
apps where you can mine free cryptocurrencies

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

REF 200 PHT BONUS KODU: mcv3f6bn

Cloud Earning PHT ücretsiz kazım yapabileceğiniz kripto para kazım uygulamasıdır. Yukarudaki kodu kullanarak +200 PHT kazanabilirsiniz. Uygulamada her 7 günce bir kazımı tekrar başlatmanız gerekmektedir. Ödeme alt eşiğine geldikten sonra Trust - Kripto ve Bitcoin Cüzdanı uygulamasına ödemeyi çekip bu uygulama aracılığı ile PHT'yi bitcoin veya diğer kripto paralara çevirip kripto para cüzdanınıza ödemeyi alabilirsiniz.

3. CryptoTab Browser Pro

CryptoTab Browser Pro
apps where you can mine free cryptocurrencies

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz

CryptoTab Browser Pro, google, yandex gibi arama motoru uygulamasıdır ancak bu uygulama ile ücretsiz arka planda bitcoin madenciliği yapabilirsiniz. Ücretsiz madenciliğin dışında yatırım yaparak madencilik hızınızı arttırmanızı sağlar. CryptoTab Browser Pro ile telefonun dışında bilgisayar ile de bitcoin madenciliği yapabilirsiniz. Ödeme alt limitine uygulamayı düzenli olarak kullanırsanız 1 hafta geçmeden ödeme eşiğine gelebilir ve bitcoin cüzdanınıza ödeme alabilirsiniz.

4. Coku - Yeni Kripto Mining

Coku - Yeni Kripto Mining
apps where you can mine free cryptocurrencies

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz

Coku Ref kodu: XVs3nknMShQei1Ptxtb8mpQNFbu2

Bu uygulama diğer kripto para kazım uygulamalarına göre ücretsiz olarak daha hızlı kripto para kazımı yapmanıza izin vermektedir. Kazım hızı yüksek olan bu uygulama Coku coin kazmaktadır ve bu coin henüz piyasaya sürülmemiştir ancak piyasaya sürüldüğünde kripto paranın değerlenmesiyle size iyi gelirler kazandırabilecek bir uygulamadır. uygulamada bitcoin kazımının yanında reklam izleyerek de 5 coku coin kazanabilirsiniz. Ödeme alt limiti 10 coku coin henüz piyasaya sürülmediği için piyasaya sürüldüğünde ve borsalara yansıdığında ödeme taleb edebilir ve alabilirsiniz.

5. cryptoplace

cryptoplace
apps where you can mine free cryptocurrencies

Buraya tıklayarak kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak 2500 Gh/s  kazım yapmanıza izin veren bu sistemde kayıt olup madenciliği başlatmanız ve sadece her ödeme alt limitini geçtiğinizde ödeme talep etmek için siteye girmeniz yeterli size önerdiğim ve pasif gelir elde etmenin en iyi yollarından biri diyebileceğim bir sistemdir.

6. Surfe

Son olarak paylaşacağım bu site kazım sitesi değil ama ücretsiz olarak iyi gelirler edebileceğiniz güzel bir para kazanma sitesidir.

Sitenin Linki

7. BTCspinner

BTCspinner sitesi bir kripto para kazım (miming) sitesi değildir ama bir miming sitesi veya uygulamasına göre daha fazla gelir elde edebileceğiniz günlük en az 10-20 dolar gelir elde edebileceğiniz bir web sitedir. Sitenin mantığı size saat başı verilen çevirme hakkı kadar çarkı çevirmek ve ödeme alt eşiğine geldiğinizde bitcoin cüzdanınıza ödeme taleb etmek.

Kayıt olup bitcoin kazanmaya başlamak için hemen buraya tıklayın!