Epic Games’te Yine Bomba Oyunlar Ücretsiz Oldu


Epic Games yine şovunu yaptı FM2020 ve Watch Dogs 2 artı Stick It To The Man oyunları site üzerinde ücretsiz oldu.

Epic Games’te Yine Bomba Oyunlar Ücretsiz Oldu

 Epic Games yine şovunu yaptı FM2020 ve Watch Dogs 2 artı Stick It To The Man oyunları site üzerinde ücretsiz oldu. Epic Games Store üzerinden sahip olabileceğiniz bu 3 oyunu hemen kütüphanenize eklerseniz ömür boyu ücretsiz oynayabiliyorsunuz. 29 Eylül Salı günü saat 18.00’a kadar bu oyunlarını almanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyunlar tekrar ücretli olacaktır.

Football Manager 2020 (₺219.00 Ücretsiz)

   Football Manager bilinen adıyla FM2020 normalde 219 tl ile Epic Store Games üzerinde satışta fakat 24 Eylül’e kadar ücretsiz olarak kütüphaneye ekleyebileceksiniz. Bu oyun için Teknik Direktör Simülasyonu diyebiliriz. Takımla ilgili tüm ayarların en ufak detayına kadar kendiniz ayarlayarak oyunu oynuyorsunuz. Her takıma ayrı bir taktikle oynamak, her oyuncuya ayrı görev vermek, altyapı tesisleri geliştirmek, altyapıdan oyuncu çıkarmak ve maçları kazanmak teknik direktörün gerçek hayatta ne görevi varsa hepsini bu oyunda yapmanız gerekiyor aksi taktirde takımın başında fazla duramayacaksanız. İlk başlarda oyunun detayları size korkutucu gelebilir çünkü gerçekten aşırı detaylı bir oyun. Alıştıktan sonra her detayı için oyundan daha fazla zevk alacaksınız. Simülasyon ve futbol seviyorsanız mutlaka bir şans verin bu oyuna zaten simülasyon ve futbol sevenlerin muhtemelen seveceği bir oyun. Ücretsiz olması almanız için mükemmel bir fırsat.

Oyuna Sahip Olmak İçin Bu Linkten Kütüphanenize Ekleyin : 

Ekle

Watch Dogs 2 (₺219.00 Ücretsiz)

   Hacker olmak nasıl bir duygu, insanların banka hesaplarıyla oynamak, trafik ışıklarını istediğiniz gibi yönlendirmek kısacası etrafınızda teknolojik olarak ne kadar makine varsa hepsi elinizin altında. Bu oyun size bunu mümkün kılıyor Hacker olan Marcus karakterini kontrol ediyoruz. Oyunda aksiyon ve hacker birbirine o kadar güzel yedirilmiş ki oyunu oynarken aksiyon içinde etrafta karmaşa yaratarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Örneğin sizi polis kovalarken ışıkları değiştirip trafik kazasına neden olup ortalığı karıştırıp kaçmak, insanların banka hesaplarını hackleyip para kasmak gibi bir sürü şey oyunda var. Eğlence ve aksiyonun bir arada olduğu bu oyunu mutlaka deneyin derim. Karakterin mizacı da size tam uygun komik bir karakter.

Oyuna Sahip Olmak İçin Bu Linkten Kütüphanenize Ekleyin : 

Ekle

Stick It To The Man! (₺13.00 Ücretsiz)

   Çok büyük oyunlarla işi olmayanlar için eski tarz bir oyunda Epic Store Games üzerinde ücretiz olmuş durumda. Eski platform ve 2D oyunlara benzeyen eğlenceli grafikli bir oyun. Bazılarımız yeni tarz oyunlara pek ısınamıyor ve eski oyunları izliyor. Atari zamanında mario gibi oyunların tadı hala damağımızda yalan yok. O yüzden o tarz oyun sevenler için eğlenceli bu oyunu da oynayabilirsiniz.

Yorum Yap