İlk Yerli Hazne Üreticisi Çağlar Şömine

Elektrikli ve Odunlu Şömineye Dair Herşey

İlk Yerli Hazne Üreticisi Çağlar Şömine

Şömineler gelişen teknolojiyle de birlikte hayatımızın merkezinde yer almaya başladı. Covid-19 salgınlarıyla da evde geçirilen zaman arttığından şömineler dekorasyon çalışmalarında ön planda tutulmaya başlamıştır.

Gerek iç mekan gerek dış mekan olsun dekorasyon çalışması yapıldığında akla ilk gelen dekoratif ürünlerden biri şömine olmaktadır. Gelişen yeni modelleriyle şömineler, sadece bacası olan evde tercih edilmemektedir. Baca gerektirmeyen elektrikli şömineler, bio ethanol şömineler de kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Şömineler bilinenin aksine sadece ısınmak için değil dekoratif olarak da evlerdeki yerini almıştır.

İlk Yerli Hazne Üretici olan Çağlar Şömine kapalı sistem hazneleri ve son sistem asansörlü hazneleriyle adından sıkça bahsetmiştir. Çalışanlarının güler yüzlülüğü, hızlı montaj çalışmaları ve sağlam referansları ile 1990'dan bu güne zirvedeki yerini korumaktadır. Binlerce farklı giydirme modellerinin yanı sıra özel üretim giydirme de yapan Çağlar Şömine montajlarında kullandığı malzeme kalitesine önem verdiği gibi müşterilerinin isteklerini de ön planda tutmaktadır. 

Çağlar Şömine Ürün Yelpazesi

 1. Doğalgazlı Şömineler
 2. Kapalı Sistem Odunlu Şömineler
 3. Asansörlü Sistem Odunlu Şömineler
 4. 2 Boyutlu Elektrikli Şömineler
 5. 3 Boyutlu Elektrikli Şömineler
 6. Bio Ethanol Şömineler
 7. Barbeküler
 8. Bahçe Şömineleri
 9. Döküm Sobalar
 10. Elektrikli Sobalar
 11. Orta Şömineler
 12. Askıda Şömineler

Çağlar Şömine online satış kanalı olan sominemarketim.com web sitesini de faaliyete sokarak müşterilerine online hizmet sunmaktadır.

Şömine Dekorasyon

Kış ayları gelince, farklı aktiviteler ile evde zaman geçirmeye başlanılıyor. Battaniyenin altında keyif yapmak, saatlerce kanepeden kalkmamak gibi aktiviteler... Soğuk havalarda evde geçirilen vakitler artıyor. Eğer evinizde bir de şömine varsa evden hiç çıkmak istemeyebilirsiniz. Şöminenin sıcaklığının yanı sıra tek başına görüntüsü bile içinizi ısıtmaya yeter.

Şömine Sektöründe adını zirveye yazmayı başaran Çağlar Şömine size en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor... Uzman Kadrosu ile işlerine pandemi sürecinde de tam gaz devam eden Çağlar Şömine / Şömine Marketim müşterilerini mağdur etmemek için bir gün bile işini aksatmadı.

Çağlar Şömine üretimini yaptığı kapalı sistem odunlu şömine hazneleri ve asansörlü haznelere 5 yıl da garanti sunmaktadır. Bunun dışında da elektrikli şömine hazneleri de 2 yıl garanti kapsamına alınmıştır.

Yaptığı şık tasarımlarla adından sıkça bahsettiren Çağlar Şömine aynı zamanda İlk 254 cm’lik elektrikli hazne ve Büyük Boy Elektrikli Soba ithalatçısıdır. Ürün yelpazesine her geçen gün yenisini ekleyen Çağlar Şömine bu günlerde İthal ettiği büyük elektrikli sobalar ile gündemi sallıyor. Türkiye’nin en büyük üretim fabrikasına sahip olan Çağlar Şömine bayilik sistemi ile çalışmamakta olup Türkiye’nin her yerine montaj için kendi ekibini çıkarmaktadır. İlk günkü aşk ve azimle çalışmasını sürdüren Çağlar Şömine Kocaeli Başiskele’de yeni fabrika kurulumu için de kolları sıvadı.