INSTAGRAM’DA TAKİPÇİ NASIL ARTTIRILIR


INSTAGRAM’DA TAKİPÇİ NASIL ARTTIRILIR

INSTAGRAM’DA TAKİPÇİ NASIL ARTTIRILIR

Sosyal medya artık yaşantımızın odak noktası olmuş durumda. Parka gideriz fotoğraf çekilip sosyal medyada paylaşırız, yemek yeriz fotoğrafını çeker sosyal medyada paylaşırız, spor yapar sosyal medyada paylaşırız. Artık yaptığımız her aktiviteyi sosyal medyada paylaşır hale geldik. Bizim hakkımızda bilgi almak isteyen sosyal medyaya girip rahatlıkla öğrenebilir durumda. Hepimizin bir instagram hesabı var artık. Gönderilerimizin fazla beğenide olmasını, hesabımızın yüksek takipçilere sahip olmasını hepimiz isteriz. Bunun için çeşitli yollar bulunmakta. İster ücretli ister ücretsiz şekilde hesabımızın takipçisini arttırmamız mümkün. Hele ki instagramda bir satış, mizah, oyun sayfanız varsa. İşte instagramda takipçi sayınızı, beğeni sayınızı arttırmak için birkaç yöntem sizlerle.

TAKİPÇİ SATIN ALMAK

Belirli fiyatlara belirli takipçi satan siteler, sayfalar bulunmakta. İstediğiniz takipçiye ulaşmak için en basit yöntem. Eğer ki bot değil gerçek kullanıcı istiyorsanız bu yöntemi seçmeniz daha mantıklı. Ancak fiyatlar sizi korkutabilir çünkü bazı sayfalar gerçekten abartılı fiyata takipçi satmakta. Dikkat edin dolandırılmayın hem takipçiden hem paranızdan olmayın.

TAKİPE TAKİP YAPMAK

İnstagramda çok takipçili sayfaların altın yorumlar bırakarak diğer kullanıcılar ile karşılıklı takipleşerek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu yöntem hem masrafsız hem de gerçek kullanıcı olması sebebi ile kullanılması daha mantıklı. Bu yöntemi yapmak için çeşitli sayfalar bulabilirsiniz. O sayfaların gönderilerinin altına yorum bırakarak kısa sürede yüksek takipçilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sizi takip edenler gönderilerinizi beğeneceği için beğeni sayılarınızı arttırmanız mümkün. Tek dezavantajı zamanla sizi takipten çıkmaları mümkün tabi. Bunu dikkate alarak yöntemi uygulamanız sizin için daha faydalı olucaktır.

BOT TAKİPÇİ KULLANMAK

Pek tavsiye edilmez ancak bot takipçi atmakta hesabınızın takipçi sayısını arttırmak için başka bir yöntem. Çeşitli siteleri kullanarak hesabınıza bot takipçi atıp yüksek takipçiye, yüksek beğenilere ulaşmanız mümkün. Hatta bu tarz sitelerden eğer instagramda canlı yayın yapıyorsanız yayına bot izleyici, gönderilerinize bot hesaplardan yorum attırmanız mümkün. Ufak bir araştırma ile bu tarz sitelere erişmeniz mümkün. Bu yöntemin tavsiye edilmemesinin nedeni hesabınızın takipçi sayısı ile beğeni sayısı orantılı olmayabilir hatta hesabınız kapatılabilir. Bu yüzden bu yöntemi kullanırken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

HESABINIZIN REKLAMINI YAPMAK

Buda takipçi sayınızı arttırmak için başka bir yöntem. İster çok takipçili sayfalara ister instagramın kendi reklam içeriğinden faydalanarak belirli fiyatlara reklamınızı yapıp takipçinizi arttırabilirsiniz. Sayfalara reklam v ermek biraz pahalı olabilir ancak instagramın kendi reklam hizmetini kullanarak belirlediğiniz miktarda belirlediğiniz kitleye ulaşarak da takipçi sayınızı arttırmanız mümkün. Özellikle bir içerik üreticisi iseniz gönderilerinizin reklamını yaparak çok daha fazla kitleye ulaşmanız mümkün. Eğer bir ürün satıyorsanız yine reklamını yaparak satış miktarınızı arttırmanız mümkün. Eğer ki istediğiniz kitleye ulaşmak istiyorsanız bu yöntem tamda size göre.

Yorum Yap