Kahkahalara Boğulacağınız En Komik Dört Yabancı Dizi


Kahkahalara boğulacağınız en komik yabancı dizileri listeledik

Kahkahalara Boğulacağınız En Komik Dört Yabancı DiziKahkahalara Boğulacağınız En Komik Dört Yabancı Dizi

Gülmeyi seven okurlarımıza iyi bir haberimiz var. Görsel efektlerle süslenmiş, aksiyonla göz boyanmak isteyen filmlerden sıkıldınız mı? Evlere kapalı kaldığımız şu günlerde biraz gülmeye, kafanızı meşgul eden sorunlardan uzaklaşıp deşarj olmaya mı ihtiyacınız var? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O yüzden biz de guncelbilgileri.com ailesi olarak sizlere her akşam belki yirmi en fazla kırk dakikanızı ayırarak günün stresini atabileceğiniz diziler listeledik. Buyurun listemize.

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother (HIMYM) dizisini büyük ihtimalle duymayan kalmamıştır. Eminim sizin de bir yerden kulağınıza çalınmıştır, bir arkadaşınız mutlaka burada geçen bir espriyi gündelik hayatta kullanmıştır. Eh, ne de olsa dizi çok komik ama bir o kadar da duygusal ve içten bir dizi.

HIMYM, 2005 yılında ilk bölümünü yayınlamış ve 2014 yılında final yapmış, her bölümü ortalama 22 dakikalık bir dizidir. Ama etkisi 22 dakikayı aşan kahkahalar attırdığı kesin. Konusuna gelirsek, beş yakın arkadaşın başlarından geçenlere, aralarındaki dostluklara, aşklarına ve karakterlerin zamanla değişimlerine tanık olacaksınız. 9 sezon/184 bölümlük bu dizi biterken kendinizi onlardan biri gibi hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Friends

Friends dizisi adı üzerinde bizlere arkadaşlığı öğreten bir doksanlar sitcom’u. 1994 yılında başlayıp 10 sezon/237 bölüm ile 2004 yılında sonlanmıştır. Doksanlı yıllarda dillerde düşmeyen bu dizi halen neredeyse aynı popülerliği korumaktadır. Hatta öyle ki birçok sitcom’a altyapı oluşturduğu, sitcom dizilerin sevilmesinde büyük katkı oynadığı söylenmektedir.

Konusuna gelirsek Friends dizisi altı çok yakın arkadaşın birbirleri ile olan ilişkilerini anlatmaktadır. Zaman zaman sevinçlerini, zamana zaman aşklarını hatta tatlı atışmalarını izledikçe sitcom dizilere özgün bir şekilde karakterlerin sivrildiği noktaları, her karakterin kişiliklerini çok eğlenceli bir şekilde kavrayacak ve kendinizi onlarla beraber yaşıyor gibi hissedeceksiniz.

Son olarak ufak bir dipnot düşelim. Listemizde kesinlikle bir sıralama söz konusu değildir. Bahsi geçen tüm dizileri eşit seviyoruz. Friends ve HIMYM hayranlarına duyurulur.

Brooklyn Nine – Nine

Polisiye dizileri ve filmleri sever misiniz? Biz de severiz. Üstelik işin içine bir de komedi eklenirse daha çok severiz. İşte bu dizi tam anlamıyla bir polisiye komedi!

New York’ta bir polis karakolunda geçen olaylarda birbirinden çok başka karakterlerde ancak bir aile gibi uyumlu yaklaşık on kişilik dedektif grubunun maceraları sizleri kahkahaya boğacak. 2013 yılından beri yayında olan ve halen devam etmekte olan bu diziyi daha fazla ilerlemeden izlemeye başlayın deriz.

Misfits

Bir grup genç, işledikleri çeşitli suçlardan dolayı kamu hizmeti cezası alırlar. Evet, böyle başlayınca gerilim dolu bir diziye girmişiz gibi oldu değil mi? O zaman vakit kaybetmeden şunu da ekleyelim. Cezalarının ilk gününde gizemli bir fırtınadan dolayı doğaüstü güçler kazanırlar ve komik olaylar serisi gelişmeye başlar! Bir komedi gençlik dizisi olan Misfits sizleri bazen duygusallaştıracak bazen kahkahaya boğacak.

Yorum Yap