Link kısaltma Reklamları

Link kısaltma reklamları hakkında bilgi ve link kısaltma reklamları tavsiyeleri

Link kısaltma Reklamları

Arkadaslar, bugün sizinle ücretsiz alan adına reklam veren reklam şirketleri anlatmaya çalışacağım. Unutmayalim ilk önceliğiniz sitenize konu eklemeniz olsun. İkinci önceliğiniz sitenize gelen insanlar. Sitenizdeki reklamlar ne kadar kazançlı olursa olsun. İnsanlar girmezse malesef para kazanamazsiniz.Tekrar hatırlatmak istiyorum, bu işi para için yaparsanız sitenizi reklamlarla doldurursaniz kaybeden yine siz olursunuz.

2 link kısaltma reklam şirketi olmayan ve hızlı bir şekilde onay alabileceğiniz reklam şirketleride vardır, bu reklam şirketleri Adsterra ve PropellerAds reklam şirketleridir bu reklam şirketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz reklam üzerine tıklamanız yeterlidir.

TRLink 

TRLink yerli bir link kısaltma şirketidir. TRLink link kısaltma sitesinin son zamanlarda kazançlarını yükselmiş rakip link kısaltma şirketlerine ve eskiden yayınladığı link kısaltma reklamlarına göre daha kalitleri reklamlar yayınlamaya başlamıştır. TRLink'i eskiden oyun indirme sitemde kullanıyordum ve yakın zamanlarda tekrar oyun sitemde kullandım eskiden tıklama başı kazancı ortalama 0.01 kuruşken şuan tıklama başı ortalama 0.02 kuruşdan daha fazla kazandırdığını söyleyebilirim kesin bir kazanç oranı söylemem azda olsa tık başı kazancı günden güne ve saatlik olarakda değişmektedir. Size tavsiye edebileceğim link kısaltma siteleri arasında kaliteli, güvenilir, yerli ve son zamanlarda kazançları arttığı için tavsiye ettiğim link kısaltma reklamları arasında 1. sırada yer almaktadır. TRlinke kayıt olmak için tıklayın.

link TL 

İsmi değişti, iki türlü reklam var Biri flaş reklamlar ziyaratçi siteye girerken görünen reklamdır, Link TL alabileceginiz diğer bir reklam türü işe popupdur, buda flaş reklam gibidir. ziyaretci siteye girerken herhangi bir yere tiklamasiyla açılan bir reklam türüdür. Reklam almanızı önermem, nedeni reklamın geliri düşüktür. Reklamlari kolay kolay kapanmıyor. popup reklamları unutmayın sitenizin ziyaretçi sayısını azaltır ve popup reklamlarının kazançları çok düşüktür.

BC VC

Link kısaltma reklamları yayınlayan BC VC reklam ayarlarini yapma özgürlüğunu bize sunuyor. Reklam kaç dakika çıkmasını ve bir kişinin ne kadar reklam görmesini buradan ayarlayabiliyorsunuz, Link.tl reklamları almanız yerine sizlere BC VC reklamlarını öneririm. BC VC Ödemeyi dolar olarak yapıyor.

Popcash

Popcash reklamlarının kazancı düşüktür, popcash diğer popup reklam şirketlerinden biraz farklıdır, ziyaretcileri fazla rahatsız etmez. Reklamlari siz kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

PopAds

Sitenizi bu reklam ağına ekledikten sonra hemen reklam koyabilirsiniz. Popcash göre biraz kazancı yüksektir.

Adnow

Adnow reklam ağı ücretsiz alan adına da reklam verebilen şirketdir.  Adnow reklam ağından reklam almak için sitenizi onaya gönderdiğinizde hafta sonları dışında hızlıca yanıt alabilirsiniz. Tiklama başı para veren Adnow, ödemeyi dolar olarak yapiyor. Alt alan adlarına da onay verebilen bir reklam ağıdır. Link kısaltma reklamı değildir ama gelirleri link kısaltma reklamlarına göre daha fazla olduğu için önermek istedim.

Ödeme alt limiti 20 dolardır. Ödemeleri paypal, wire, web money ve epayments yoluyla yapmaktadır.

Adsense alternatifli reklam ağları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.