Microsoft Office İndirme Nasıl Yapılır?


Microsoft Office içerisinde Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları bulunduran köklü bir ofis ve iş program kitidir. Bu yazımda Microsoft Office indirme.

Microsoft Office içerisinde Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları bulunduran köklü bir ofis ve iş program kitidir. Bu yazımda Microsoft Office indirme yollarını ve Microsoft Office 365 kullanmaya nasıl başlanacağını anlatacağız. Öncelikle elimizde bir indirme bağlantısı bulunması gerekmekte. Office 365 indir. (Bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz)

Microsoft Office (Office 365) Kurulumu

İş hayatında sık kullanılmalarının yanı sıra özellikle üniversite öğrencilerinin slayt hazırlamak, tez yazmak ve akademik makalelerini üretmek için kullandıkları bütün programlara office 365 uygulamasına giriş yaparak ulaşılabiliyor. Bu yazımda ise size 10 maddede Microsoft Office indirme ve kurma yöntemlerini anlatacağım.

Microsoft Office indir word indir

1- Size Verdiğim Linkten Dosyayı İndiriniz ve eğer bilgisayarınız Windows 10 değilse bu yazıyı okuyunuz.

2- İşlemlere başlamadan önce bilgisayarınızın internetini, tüm güvenlik duvarı ve antivirüs ile ilgili ayarlarını kapatınız.

3- Türkçe istiyorsanız TR olanı, İngilizce istiyorsanız ise US olanı diskinize bağlayınız (Windows 10 kullanıcıları sağ tık -> Bağla yöntemiyle yapabilirler. Diğer kullanıcılardan ilk maddeyi okuması rica olunur)Bağladığınız diski açınız ve Setup.exe dosyasını çalıştırınız.

4- Office uygulaması kendini arka plana alıp orada indirmelerini yapmaya devam edecektir. Yaklaşık 30 dakika sürecektir. Sağ aşşağıda bulunan gizli uygulamaları göster seçeneğine tıklayarak office programının kurulumunu takip edebilirsiniz. 

5- Office programınız kullanıma hazırdır ancak aktivasyon işlemlerini yapmadan önce internet bağlantınız hâlâ kapalıyken en az bir kez word, excel ya da powerpoint gibi bir office uygulamasını başlatınız ve açıldıktan birkaç saniye sonra kapatınız.

6- Bu aşamada internet bağlantınızı açmanız gerekmektedir.

7-  Size vermiş olduğum Online KMS dosyasını açınız. İçerisinde bulunan Online_KMS_Activation dosyasına giriniz. Activate.cmd yazılımına sağ tıklayarak “Yönetici olarak
çalıştır” komutunu seçiniz.

8- Daha sonra hiçbir şeye tıklamadan sadece bilgisayar başında bekleyiniz. Açılan komut ekranından İngilizce yazılar akacaktır. Yeşil bir yazı ile “Activated” benzeri bir cümle ekranınızda belirecektir. 

9- Daha fazla yazı gelmeye başlamadığında ya da uygulama size “Çıkmak için herhangi bir tuşa basınız” ya da “Press any key to exit” benzeri bir komut sunduğunda klavyenizden herhangi bir tuşa basınız. Daha sonra uygulama kapanacaktır. 

10- Kurulum işlemi bitmiştir. Güle güle kullanınız. 

Microsoft Office 365 programının indirilme ve kurulma yöntemi bu şekildeydi. Böylelikle istediğiniz zaman istediğiniz Office uygulamasını kullanabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Keyifli çalışmalar dilerim efendim.

Yorum Yap