Para Kazandıran 3 Android Uygulaması

Telefon Üzerinden Para Kazanmak İçin Uygulama Önerisi

Para Kazandıran 3 Android Uygulaması

  Şu anda insanların çoğunluğu olarak elimizden telefonlarımızı asla düşürmüyoruz. Taşıması kolay ve kullanışlığı olduğu için her işimizi telefonlar üzerinden yapıyoruz. Bu yüzden günlük olarak başında en çok vakit harcadığımız şeylerin başında tabiki telefonlarımız var. Peki telefonlarla bu kadar vakit geçirmenin karşılığında az da olsa bir şeyler kazanmayı kim istemez. Bugün bu konu üzerinden size 3 tane uygulama önerisi vereceğim bu uygulamaların 2 si IOS üzerinde olmayabilir emin değilim siz bakabilirsiniz. Ufak bir hatırlatma geçmek isterim 2 uygulama sizden belirli şartlar istiyor bende o şartları tamamlamadığım için henüz para çekemedim yani gelmeme ihtimali olabilir çektiğim zaman yazıyı güncellerim fakat biri az kazansanızda kazandığınız parayı direk harcayabiliyorsunuz.

1.Oyna Kazan

   Bu uygulama 50 TL yapmadan para çekemeyeceğiniz söylüyor ben henüz yapamadığım için doğru ya da yanlış diyemiyorum fakat onedio sponsorluğu olan bir uygulama olduğu için güvenli olduğunu düşünüyorum. Bu uygulama üzerinden para kazanmak için yapmamız gerek şey soruları bilmek. Diğer uygulamalarda da buna benzer şeyler olduğu için şaşırtıcı gelmemeli. Bu uygulama da günün belirli saatlerinde bilgi yarışmaları yapılıyor herhangi bir konuda çıkan soruların hepsini doğru cevapladığınız durumda size ilk başta belirlenen miktardan düşen payınızı alıyorsunuz. Örneğin başta 5000 TL ödül koyuldu 500 kişi tüm soruları doğru cevapladı, kişi başı 10 TL kazanıyorlar. Bu şekilde soruların hepsini bilerek para kazanabileceğiniz bu uygulama ayrıca genel kültürünüzü de belirli oranda arttırabilir. Yarışma saatleri belirli olduğu için o saatlerde canlı olarak yarışma yapılmaktadır bu yüzden o saatlerde girip cevaplamanız gerekmekte. 

Oyna kazan uygulamasını kullanan kullanıcıların çoğunluğu son zamanlarda uyguladan memnun değildir.

2.Paybucks

   Bu uygulama reklam izleme mantığıyla çalışıyor. Önce karşınıza çıkan soruyu cevaplıyor ardından gelen reklamı izliyorsunuz. 15 dakika da bir tekrarlanan görevlerden görev başına 25 ile 35 kuruş arası bir para kazanıyoruz. Tabi herseferinde 10'a yakın görev olduğu için bir seferde 2,5-3 TL kazanabiliyoruz. Aktif kullanıcı sayısı 10 bin ile 30 bin kişi arasında değişen bu uygulamada, uygulama sahipleri reklamlardan kazandıkları paranın bir bölümünü bölerek size dağıttığı için bu miktar az gözükebilir ama hüç yoktan iyidir. Bu uygulama hakkında şöyle bir şey var sizden hesabınızda 200 TL ve en az 8 kişiyi kendinize referans etmeden para çekemeyeceğinizi söylüyor. Ben henüz bu aşamaları tamamlamadığım için bu konuda da yorum yapamıyorum ama denemekten zarar gelmez.

3.Ödüller

 

   Bu uygulama Google tarafından yapılan bir anket uygulaması. Uygulamanın çalışma prensibi gelen anketleri cevapladığımız zaman bize 10 kuruş ile 50 kuruş arası bir para veriyor. Az gibi gözükebilir ama bu uygulamadan kazandığınız para ne kadar olursa olsun direk Google'a bağlı yerlerde direk harcayabiliyorsunuz. Google Play'den oyun almak Youtube paralı abonelik gibi. Dışarıda gezerken internetiniz açık durusa anket gelme olasılığı artıyor genelde de tek soruluk anketler olduğu için cevaplayıp parayı almanız maksimum 20 saniyenizi alıyor. Ben bu uygulama sayesinde Youtube katıl aboneliği almıştım ve vaktimi çalmadığı için asla da silmedim telefonumdan. Yer olarak da çok düşük yer kapladığı için yüklediğinizde unutacaksınız bile belki arada gelen anketleri cevaplasanız yeter biriktirerek yüksek meblağlara çıkabilirsiniz.

4.Hadi

  Hadi uygulaması sizlere kesinlikle tavsiye edebileceğim ve para çektiğim güvenilir para kazandıran bir uygulamadır. Hadi uygulamasında para çekim alt limiti 20 TL'dir. Hadi uygulaması aslında canlı bilgi yarışmasıdır, canlı bilgi yarışmalarından soru bilerek kazandığınız paraları alt çekim limitine ulaşınca çekebilirsiniz.

Sizlerin de bildiğiniz ve güvenilir olan para kazanma uygulamaları varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.