PARA KAZANDIRAN 4 MOBİL UYGULAMA 2021


Şu karantina dönemlerinde bir çoğumuz evdeyiz ve sabahtan akşama kadar boş boş oturuyoruz ama size çok büyük tavsiyelerimiz var. En azından faturalarınızı ödeyecek kadar para kazanacağınız 5 mobil uygulamayı sizin için derledik. Bir çok insan şuan evde sabahtan akşama kadar boş boş oturuyor. Heleki şu dönemde para ihtiyacı ise insanı yiyip bitiriyor. Bende bu yüzden sizin için güzel paralar kazanacağınız 5 mobil uygulamayı anlatacağım. NOT: Bu uygulamalardan size günde 500 tl kazanacaksınız filan demiyorum. Benim bunları size anlatma sebebi eve küçüktende olsa ek para sokabilmeniz. 

1. BESTUP

BESTUP

BestUp bir ses yarışmasıdır. Bunda para kazanabileceğimiz 2 seçenek vardır. Birincisi eğer sesinize güveniyorsanız şarkı söyleyip para kazanabilirsiniz. Sesime güvenmiyorum ama güzel sesden anlarım bakiye da jüri olarak para kazanabilirsiniz. 

Diyelim ki şarkı söylediniz para kazanmak için jürilerin en çok sizi takımına alması lazım. Eğer 1. olursanız parayı siz alırsınız. Yada jüri oldunuz diyelim. Para kazanmanız için takımınıza aldığınız kişilerinde 1. olması gerekir. Paraların bölüştürülmesi ise kazanan kişiyi 100 kişi takımına aldıysa ve jürilerin ödülü 100 TL ise kişi başı 1 TL düşen ama kazanan kişiyi sadece 1 kişi takımına aldıysa 100 TL kazanır. Yani bu biraz jüri yükleme bağlı. 

2. GOOGLE ÖDÜLLÜ ANKETLER

GOOGLE ÖDÜLLÜ ANKETLER

Google ödüllü anketler isminden de anlayacağınız şekilde anket çözerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Öncelikle şunu söyleyeyim diğer anlattığım uygulamalar kadar kazanmazsınız bunda. Bu uygulamanın olayı şöyle mesela bir anke geldi 2dk çöz 50 kuruş bile olsa kazan. Bunlar birike birike google play store üzerinde kullanabilirsiniz. Mesela bir oyun almak istiyosunuz ve o oyun ücretli. Sizde para vermek istemiyorsanız bu uygulama ile para kazanıp o oyunu alabilirsiniz. 

3. HADİ

HADİ

Hadi uygulaması Turkcell tarafından hayata geçirilen ilk canlı bilgi yarışmasıdır. Bu uygulamanın mantığı yarışmaya katıl, tüm soruları bil ve para kazan olarak işler. Bu uygulamada çok fazla anlatılacak bir şey yoktur daha demin dediğim gibi soruları bilirseniz parayı kazanırsınız.

4. SWEATCOİN

SWEATCOİN

SweatCoin ayrıca elde edilebilir bir uygulamadır. Bu uygulama telefonunuzun arka planında çalışmaktadır ve adımlarınızı saymaktadır. Bu şekildede adım başı para kazanırsınız … Bu uygulamadan 1000 dolarlık filanda kazanan vardır. Uygulamanın mantığı basit zaten. Uygulamayı indir, açık tut ve yürü. Sonrası kendiliğinden geliyor

ÖNEMLİ NOT: Anlattığım bütün uygulamalar gerçekten ödeme yapan uygulamalardır internet üzerinde küçük araştırmalar ile hepsinin ödeme kanıtına göre. Uygulamalara banka iban no’sunu vermek istemiyorsanız ininal veya papara kartları kullanarak güvenli bir şekilde paranızı çekebilirsiniz.

Yorum Yap