Sizde Sitemizde İçerik Yayınlayarak Para Kazanabilirsiniz


Sizde web sitemizden para kazanabilirsiniz sitemizde yayınladığınız içeriklerden para kazanabilirsiniz.

guncelbilgileri.com Sitesinden Nasıl Para Kazanabilirim?

Web sitemizde içerik yayınlamak için nasıl yetki alabileceğinizden, nasıl içerik yayınlayabileceğinizden, özgün içerikler yayınlayarak nasıl para kazanabileceğinizden, ne kadar para kazanabileceğinizden bahsedeceğim.

Web Sitede Nasıl İçerik Yayınlayabilirim

Web sitemizde içerikler-makaleler-yazılar v.b yayınlayabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olduktan admin panelinden içerik yayınlayabilirsiniz.. Sitemizin admin paneli basit ve kolayca yönetilebilecek şekilde tasarlanmıştır admin panelinden içerikler paylaşabilirsiniz ve aynı zamanda telegram’dan bana ulaşabilirsiniz. @emre144

Web Siteden Nasıl Para Kazanabilirim Ve Nasıl İçerikler yayınlayabilirm?

Web sitemize üye olduktan sonra yayınladığınız içeriklerden para kazanabileceksiniz. Yayınladığınız içeriklerden para kazmanız için yayınladığınız içerikler en az 400 kelime olmalı ve tamamen özgün içerik olmalıdır diğer sitelerden kopyala yapıştır yaparsanız para kazanamazsınız kopyala yapıştır yapılan içerikler sitede yayınlanmayacaktır. Sitemizde yayınlamak istediğiniz içerikler ilk önce incelenir kopya kontrol araçları ile kontrol edilir kelimeler sayılır ve kelime sayısına 400’ü aştığı zaman ücret ödenir yazdığınız makaleler en az 400 kelime olmalı. 

Ödemeler banka hesabına ( İbana ) veya papara hesabına yapılacak eğer aynı gün içinde 2 makale çıkarabilirseniz 400 kelimelik veya daha fazla kelime de olabilir ödemeyi aynı gün alabilirsiniz.


Günlük boş zamanlarınızda özgün içerik üreterek ve içerik üreterek web sitemizden para kazanabileceksiniz. İsteyen istediği zaman istediği makaleyi-konuyu-makaleyi sitede yayınlayabilir ve yayınladığı içerikten para kazanabilir. 


Görüntüleme başı ücret + makale başı ücret ve kural : en az 400 kelime olmalı.

100 görüntülenme alan bir makale yazısı 1 TL
Yorum Yap