The Sims 4 Oyunu 17 Muhteşem Manzara Resmi

The Sims 4 oyunu bir simülasyon oyun türü olup oyuncuların simler (karakterler) ile evler yaptıkları ve o simleri doğumlarından ölümlerine kadar yönetebildikleri muhteşem bir oyundur. Grafikleriyle göz kamaştıran oyunun içinde bazen gerçek hayattakinden çok daha güzel manzaralar görebiliyoruz. İşte karşınızda 17 tane muhteşem The Sims 4 oyun manzarası

The Sims 4 Oyunu Manzara Resmi 01
The Sims 4 Oyunu Manzara Resmi 01
1 / 17

1. The Sims 4 Oyunu Manzara Resmi 01

Oyunda çok farklı dünyalar bulunuyor. Hepsinin grafikler çok detaylı hazırlanmış. Her başlık hakkında The sims 4 oyunu ile ilgilii bazı açıklamalar yapacağım. Bazen resimle alakalı, bazen de alakası olacak.

Sixam gezegeni ziyaret edebileceğimiz başka bir gezegende mevcut. Uzaylıların gezegeni olan Sixam gezegeni "Get To Work" genişleme paketi ile birlikte geliyor.

Sixam gezegenine gidebilmenin iki yolu bulunuyor:

  1. Rocket Science (Roket Bilimi) yeteneğinizi 10. seviyeye (en üst seviye) getirmek. Roketinize böylece "womhole generator", yani "solucan deliği jeneratörü"nü ekleyebiliyorsunuz. 
  2. Bilim insanı (scientist) kariyerinin tepesine ulaşmak. "Inventing Constructor" makinesiyle "wormhole generator" yapıp gezegene gidebiliyorsunuz.
Sonraki