Yandex partner Reklam ağı hakkında 2020

Yandex partner, Yandex partner 2020, Yandex parner hakkında, Yandex partner inceleme, Yandex partner kazancı, Yandex partner ne kadar kazandırıyor, Yandex partner inceleme 2020, Yandex parnet 2020 kazancı, Yandex partner kullanımı, Yandex parner ödeme alt limiti, Yandex partner reklam ekleme

Yandex partner Reklam ağı hakkında 2020

Yandex Partner Nedir:

Yandex bildiğimiz gibi her alanda googleye rakiptir ve yine yandex partner reklam ağı olarak google adsenseye rakiptir. Yandex partner adsenseye kazanç olarak en iyi rakip olabilecek reklam ağlarından biri olduğunu söyleyebilirim. Yandex partner reklamlarının içeriğide adsense gibi kalitelidir. Yani kumar ve 18+ gibi reklamlar göstermez.  

Hakkımda: Adsenseden onaylanmayınca hemen hemen bütün reklam şirketlerine başvurdum çoğunu kullandım ve bütün reklam şirketlerinin hepsini araştırdım bütün reklam şirketleri hakkında bilgi sahibi olduğumu söyleyebilirim.

Yandex partner deneyimim: 

Yandex partneri 5 gün kullandım ve iyi bir verim aldığımı söyleyebilirim. Yandex partnere sitemi onaya gönderdiğim gün içerisinde sitem onaylandı ve reklam kodlarını siteme yerleştirdim bu arada önceden uyariyim yandex reklam kodlarını siteye yerleştirince reklamlar hemen gözükmüyor yeni oluşturduğunuz reklam kodlarını sitenize yerleştirdikten sonra yaklaşık 15 Dk sonra sitenizde yandex partner reklamları gözükmeye başlıyor. Yandex partner reklamları sitenizde rusça olarak yayımlanır ben 5 gün boyunca sadece rusça reklamlarla karşılaştım.

 Yandex partneri 5 gün boyunca kullandım. Eski sitemde eski sitem dediğim 2020 26 Nisanda kapattım. Kapatma nedenim sitem oyun sitesiydi ve hiçbir kaliteli reklam şirketinden onay alamamıştı yandex partner ve adnow hariç bu 2 kaliteli reklam şirketinden onay alabilmiştim oyun sitesiyle. 

Yandex partner 6 günlük kazancım :

20 NİSAN 2020 yılında kullanmaya başladım.

1. gün 4,06 Rus rublesi 

2. gün 33.44 Rus rublesi

3.gün 64,94 Rus rublesi

4.gün 69,64 Rus rublesi

5.gün 41,60 Rus rublesi

Yandex partneri ilk gün kullandığınzda fazla verim alamazsınız Bu kazançların hepsinde 5. gün hariç hep birbirine yakın görüntülenme ve tıklama almışımdır yandex partner kazançları yavaş yavaş yükseldiğini gözlemlediğimi söyleyebilirim. Sitemin günlük tıklama ve görüntülenme sayısını merak ediyorsanız yorum kısmında sorabilirsin size hemen açıklayacağım.

Yandex partner Ödeme :

Yandex partner ödeme alt limiti 150 Dolar ve 100 Euro'dur. ödeme almadım ama araştırmalarıma göre "emin değilim ama" ödeme alt limitine ulaştığımızda ödemeleri otamatik yapıyorlar.

Yandex Partneri Neden kullanmayı Bıraktım:

Yandex partneri 5. günden bırakma nedenim güvenemedim yandex partner onayı aldıktan sonra araştırmalar yaptım ve türk kullanıcılardan ödeme alabilene rastlamadım şikayetleri ödeme alt limitine ulaştıklarında çeşitli bahanelerle hesaplarının kapatılmasıydı tabi ben buna inanmadım yandex partner ile iletişime geçtim ne zaman ödeme konusunu sorsam konu hep değiştiriyorlardı net bir cevap alamıyordum buda beni git gide şüphelendiriyordu ödeme yapmamaları konusunda. En sonunda güvenemediğim için 5. gün reklamları sitemden kaldırdım reklamları sitemden kaldırdıktan 2-3 sonra bir yanıt almıştım ve konuyu değiştirmemişlerdi ödeme alabilmem için benden kimlik fotoğrafı çekme v.b bir sürü şey istemişlerdi.  Eski sitemi kullandığım zamanlar da adnowdan reklam almıştım. Adnow tıklama başı 0.01 sent kazandırıyor.

Yandex partner'e Nasıl Kayıt olunur 

https://partner.yandex.com'dan yandex partnere kayıt olabilirsiniz.

Yandex partnere kayıt olurken sizden ad-soyad, adres, doğum tarihi, Ülke konumunuz, sitenizin alan adı, Ödeme alacağanız bankanın bilgileri ve SWIFT kodu v.b bilgiler isteyecektir.

SWIFT Kodu nedir nasıl bulabilirim : SWIFT kodu hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın SWIFT kodunu arama motorunda aratarak bulabilirsiniz Örneğin (Akbankın SWIFT kodu nedir) bu şekilde aratırsanız bankanızın SWIFT kodunu bulabilirsiniz.

Yandex partner Kullanımı ( reklam ekleme) 

Yandex partnerin kullanımı ilk başta biraz karmaşık gelebilir ben size kısaca onaylandıktan sonra nasıl sitenize reklam ekleyebileceğinizi anlatiyim.

1- Öncelikle Yandex partnere giriş yapın

2- google chome kullanıyorsanız sitenin dilini otomatik türkçeye çevirin

3-  Ürünler yazan kısma tıklayın 

4- İngilizce Content sites Türkçe içerik siteleri yazan yere tıklatın

5- Sarı reknklı kutucukta yazan platform ekle kutucuğuna tıklayınız

6- platform ekle kısmında sitenizi ekledikten sonra yine ürünler kısmında GZT blokları yazan yere tıklayın

7- Sarı renklı kutucukta GZT bloğu ekle yazan yere tıklayın

8- Web sitenizw göre bir birklam oluşturun ve kodunu sitenize ekleyin kodu sitenize ekledikten sonra yaklaşık 15 dk sonra reklamlar sitenizde gözükecektir.